عنوان{پاورپوینت صهیونیسم و تاثیرات منفی آن بر فرهنگ و تمدن اسلامی}

پاورپوینت صهیونیسم و تاثیرات منفی آن بر فرهنگ و تمدن اسلامی|اف اُ/عنوان/40216230|foj34030602|دانلود پاورپوینت صهیونیسم و تاثیرات منفی آن بر فرهنگ و تمدن اسلامی,بررسی صهیونیسم و تاثیرات منفی آن بر فرهنگ و تمدن اسلامی,پاورپوینت جامع و کامل صهیونیسم و تاثیرات منفی آن بر فرهنگ و تمدن اسلامی,کاملترین پاورپوینت صهیونیسم و تاثیرات منفی آن بر فرهنگ و تمدن اسلامی,پکیج پاورپوینت صهیونیسم و تاثیرات منفی آن بر فرهنگ و تمدن اسلامی
هم اکنون فایل با مشخصه ی پاورپوینت صهیونیسم و تاثیرات منفی آن بر فرهنگ و تمدن اسلامی وارد وب شده اید برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

نوع فایل: پاورپوینت (قابل ویرایش)

قسمتی از متن پاورپوینت :

تعداد اسلاید : 40 صفحه

صهیونیسم و تأثیرات منفی آن برفرهنگ وتمدن اسلامی فهرست 1.نگاهی به دین یهود 2.نژاد پرستی یهود از منظر قرآن کریم 3.اعمال یهود نسبت به اسلام 4.اعمال یهود نسبت به رسول اکرم(ص) 5.توطئه های یهود بعد از وفات حضرت رسول(ص) 6.یهود و همزیستی مسالمت امیز با مسلمانان! 7.صهیونیسم چیست؟ 8.مراحل تکون و تحول تاریخی صهیونیسم 9.صهیونیسم و تزویر تاریخ 10.نماد های دشمنی صهیونیسم با جهان اسلام “نگاهی به دین یهود” دین یهود یکی از ادیان مهم جهان است که دارای سابقه ای طولانی است.آغاز این دین به 2500 سال قبل باز میگردد.پیروان این دین خود را پیرو پیامبر الهی حضرت موسی(ع) می دانند. همچنین این قوم را به دلیل نسبت با حضرت یعقوب بنی اسرائیل میگویند(اسرائیل لقب حضرت یعقوب است). تاریخ قوم یهود را می توان به چند دوره تقسیم کرد : از حضرت ابراهیم خلیل تا حضرت موسی (دوره توقف 400 ساله در مصر) ، از حضرت موسی تا شائول (دوره خلاصی بنی اسرائیل از عبودیت مصر- بعثت حضرت موسی در کوه سینا و 40 سال سرگردانی قوم در دشت)، از شائول تا تقسیم مملکت یهودکه قریب 120 سال بود( شامل دوران ترقی یهود تحت سلطنت حضرت داوود و حضرت سلیمان) ، از تقسیم مملکت تا انتهای تأ لیف عهد قدیم که نزدیک 500 سال طول کشید شامل وفات حضرت سلیمان و انقراض سلطنت اسرائیل ، از بازگشت از اسیری تا بعثت حضرت مسیح ، ازانهدام اورشلیم به بعد که یهودیان در جهان پراکنده شدند ، تشکیل دولت اسرائیل در سرزمین فلسطین از سال 1944 .
کتاب این قوم تورات یا عهد قدیم است.عهد قدیم در مقابل عهد جدید یا انجیل است زیرا تورات یا اسفار پنج گانه حضرت موسی پیش از حضرت مسیح نوشته شده است. اسفار پنج گانه یا پنج کتاب حضرت موسی عبارت است از: زنز یا سفر تکوین تا استقرارعبرانیان درمصر، جلای وطن یا سفر خروج ، سفر لاویان یا احکام صریح مذهبی ، سفر اعداد یا شرح نیروی مادی قوم ، سفر تثنیه یا مکمل کتاب های یاد شده قبل .
از نظر قرآن کریم تورات کنونی تحریف شده است.تورات در اصل یک لغت عبری به معنای شریعت و قانون است. پس از نزول کتابی از طرف خداوند بر حضرت موسی بن عمران این کتاب به این نام خوانده شد.گاهی به این مجموعه کتب عهد عتیق وگاهی به آن اسفار پنج گانه نیز گفته میشود. مجموعه کتب یهود که عهد عتیق نامیده شده مرکب از تورات و چندین کتاب دیگر است.تورات که دارای 5 بخش است به شرح پیدایش جهان وانسان و مخلوقات دیگر و بخشی از
زندگی انبیاء پیشین حضرت موسی و بنی اسرائیل واحکام این دین می پردازد.
کتب دیگر آن که درواقع نوشته های مورخان بعد از حضرت موسی است شرح حال پیامبران ، ملوک ، پادشاهان و اقوامی است که پس از موسی بن عمران به وجود آمدند. نا گفته پیداست که غیر از اسفار پنج گانه تورات هیچ یک از این کتب آسمانی نیست. خود یهود نیز چنین ادعایی ندارند و حتی زبور حضرت داوود که آن را مزامیر می نامند شرح مناجات و اندرزهای این پیامبر است.

“ نژاد پرستی یهود از منظر قرآن کریم “
الف) یهود فرزندان و دوستان خاص خداوند: سوره جمعه آیه 6« بگو ای یهودیان اگر گمان می کنید که فقط شما دوستان خدایید نه سایر مردم پس آرزوی مرگ کنید اگر راست میگویید تا به لقای محبوبتان برسید » خدای متعال این ادعای دروغین آنها را رد میکند و می فرماید همین که شما اینقدراز مرگ وحشت دارید دلیل بر آن است که در این ادعای خود صادق نیستید.قرآن کریم در آیه ای دیگر از زبان یهود و نصارا چنین می گوید :یهود و نصارا گفتند ما فرزندان خدا و دوستان خاص او هستیم .بگو پس چرا شما را در برابر گناهانتان مجازات میکند؟ بلکه شما هم بشری هستید از مخلوقاتی که آفریده هر که را بخواهد و شایسته بداند می بخشد و هر که را بخواهد و مستحق بداند مجازات می کند(مائده : 18). قرآن کریم با تمام این امتیازات موهوم مبارزه می کند وامتیازهرکس را تنها در ایمان و عمل صالح و پرهیزگاری اش می شمارد.

توجه: متن بالا فقط قسمت کوچکی از محتوای فایل پاورپوینت بوده و بدون ظاهر گرافیکی می باشد و پس از دانلود، فایل کامل آنرا با تمامی اسلایدهای آن دریافت می کنید.


مطالب دیگر:
📗دانلود کارآموزی کامپیوتر - آموزشگاه کامپیوتر و حسابداری تابران 23 ص📗دانلود کارآموزی کامپیوتر - نقش IT و شبكه در دخانیات 68 ص📗دانلود کارآموزی کامپیوتر -شرکت کامپیوتری خراسان 23 ص📗دانلود کارآموزی کامپیوتر 43 ص📗دانلود کارآموزی کشاورزی - شركت تعاونی تولید كشاورزی 30 ص📗دانلود کارآموزی کله پزی 70 ص📗دانلود کارآموزی کنترل کیفیت 205 ص📗دانلود کارآموزی 2 احداث ساختمان مسکونی📗دانلود کارآموزی شركت پایه بتون بینالود 45 ص📗دانلود کارآموزی طراحی صفحات وب 97 ص📗دانلود کارآموزی در شرکت فرآورده های غذایی هلیانه 107 ص📗دانلود کاراموزی بیمه 50 ص📗دانلود کاراموزی بیمه کارآفرین📗دانلود کاراموزی بیمه📗دانلود کاراموزی حسابداری شركت برق منطقه ای فارس📗دانلود کاراموزی شیمی پی وی سی - 33ص📗دانلود کاراموزی طراحی صفحات وب📗دانلود کاراموزی عمران شرکت طوس عامر 21 ص📗دانلود کاراموزی عمران📗دانلود کاراموزی كامپیوتر - نرم افزار📗دانلود کاراموزی کامپیوتر java طرای وب📗دانلود گزارش كار آموزی سایپا - تعمیرات موتور پراید 51 ص📗دانلود گزارش كار آموزی طراحی سایت📗دانلود گزارش كارآموزی (شركت شهد ایران) 13 ص📗دانلود گزارش كارآموزی كامپیوتر